KURUMSAL

 

As Teknik İş Kollektif Şti. 1967 yılında ayakkabı yan sanayi sektöründe faaliyete başlamıştır. İlk üretim konusu deri örgü olmasına rağmen daha sonra piyasadan gelen talep doğrultusunda vardola imalatına yönelmiştir.

1973 yılında şu anda imalata devam ettiği kendi yerine taşınmıştır. Bu dönemde ayakkabı sektörünün ihtiyacı olan çelikli iç taban imalatı faaliyete geçmiştir. Bu imalatın yanı sıra kösele kaplama imalatı da yapılmaktadır.

İlk kurucusu Kamuran KANLIKILIÇ' ın 1991 yılında vefatından sonra oğlu R.Gökhan KANLIKILIÇ şirket yönetimini devir almıştır.

52 yıllık mazisinde firmamız ayakkabı yan sanayinde bir çok ilk'e imza atmıştır. Yenilikçi, araştırmacı bir yapı ve imalatındaki titizlikle ayakkabı yan sanayi sektöründe haklı bir isim yapmıştır.

Günümüzde, firma bünyesinde bir çok makina yenilenmiştir. Teknolojik gelişmeler sürekli takip edilmektedir. Bunun sonucu olarak firmamızın günlük Salpa Vardola imalat kapasitesi 20.000 metre' ye, TR-PVC-TPU Vardola imalatı 25.000 metre'ye, Kösele Kaplama üretimi 2000 metre'ye, Deri Bağcık üretimi 20.000 metre'ye Sandalet Biyesi üretimi ise 20.000 metre'ye ulaşmıştır. Yılda iki kere yaz ve kış sezonları olmak üzere AYSF-İSTANBUL fuarına katılarak ürünlerimizi tanıtmaktayız. En iyi kalite vehatasız üretim ilkelerini prensip olarak daima savunan firmamız bu anlayışla yurt dışından gelen talepleride karşılamaktadır.